Soccer Club of Guilford

The 2019 Soccerfest Standings and Schedules are below

>>>>>>>>>> A Download and Print of the Full Schedule Can be Found Here <<<<<<<<<<

In the below:

For Full Tournament SCHEDULES
Click the Left Column
"2019 Guilford Soccerfest Team Registration" OR Roll Down
to the Bottom of the page
for the next Widget

For Standings With Schedules
For One Division Click that
Division on the Right

Schedules And Standings

The below is the FULL Schedule
This allows you to search for Team(s) and Locations.

FULL SCHEDULES - SEARCH FOR YOUR TEAM(S)
Date Location Location Visitor Home
Sat 06/22/2019 08:00 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
RHAM U10
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Sat 06/22/2019 08:00 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
New London U-10 Boys Classic (NLSC)
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Sat 06/22/2019 08:00 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Milford Drifters U10 Boys (MLFD)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sat 06/22/2019 09:15 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
east Hudson Academy BU12
Sat 06/22/2019 09:15 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
Killingly SC
Guilford 19U (SCOG)
Sat 06/22/2019 09:15 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
U9/U10 Boys Academy (MYSC)
U09 Boys (Portland) (PORT)
Sat 06/22/2019 09:15 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Naugatuck G10 (NYS)
Girls U10A (South Windsor) (SWSC)
Sat 06/22/2019 10:30 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
RHAM U10
Sat 06/22/2019 10:30 AM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Branford Girls U-14 (BRFD)
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Sat 06/22/2019 10:30 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
U9/U10 Girls Academy (MYSC)
Sat 06/22/2019 10:30 AM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Sat 06/22/2019 10:30 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
East Hudson BU10
Sat 06/22/2019 10:30 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
East Haven Swarm U19G (EHYS)
EHYSL GU17
Sat 06/22/2019 11:45 AM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
U11/U12 Girls Academy (MYSC)
Natale - Guilford Girls 12U (SCOG)
Sat 06/22/2019 11:45 AM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Suffield SC 2004/2005 [GU15/14] (SFSC)
Sat 06/22/2019 11:45 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Milford Drifters U10 Boys (MLFD)
New London U-10 Boys Classic (NLSC)
Sat 06/22/2019 11:45 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
U11/U12 Boys Academy (MYSC)
Sat 06/22/2019 11:45 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Killingly SC
Sat 06/22/2019 11:45 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Naugatuck G10 (NYS)
Sat 06/22/2019 11:45 AM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sat 06/22/2019 01:00 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
U09 Boys (Portland) (PORT)
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Sat 06/22/2019 01:00 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
North Branford - U19G (NBSC)
Sat 06/22/2019 01:00 PM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Trumbull United Bobcats U11 Girls
Naugatuck G11 (NYS)
Sat 06/22/2019 01:00 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Clinton Huskies BU10 - Tournament Team 2 (CYSA)
Sat 06/22/2019 01:00 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
East Hudson Academy GU15 Elite
Sat 06/22/2019 01:00 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Sat 06/22/2019 01:00 PM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
WAM United WAMazons
Sat 06/22/2019 01:00 PM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Fury (Enfield) (ESC)
Sat 06/22/2019 02:15 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Sat 06/22/2019 02:15 PM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Meriden U12 Girls (MSC)
U11/U12 Girls Academy (MYSC)
Sat 06/22/2019 02:15 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sat 06/22/2019 02:15 PM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Old Saybrook U11G Crushers
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sat 06/22/2019 02:15 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Branford Girls U-14 (BRFD)
Sat 06/22/2019 02:15 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
EHYSL GU17
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Sat 06/22/2019 02:15 PM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
Strikers United-Bolts FC
East Hudson GU12
Sat 06/22/2019 02:15 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
east Hudson Academy BU12
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Sat 06/22/2019 03:30 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
North Branford - U19G (NBSC)
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Sat 06/22/2019 03:30 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
East Hudson BU10
U9/U10 Boys Academy (MYSC)
Sat 06/22/2019 03:30 PM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
WAM United WAMazons
Natale - Guilford Girls 12U (SCOG)
Sat 06/22/2019 03:30 PM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Naugatuck G11 (NYS)
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Sat 06/22/2019 03:30 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
East Hudson Academy GU15 Elite
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Sat 06/22/2019 03:30 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Girls U10A (South Windsor) (SWSC)
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Sat 06/22/2019 03:30 PM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Sat 06/22/2019 03:30 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Sat 06/22/2019 04:45 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
Guilford 19U (SCOG)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Sat 06/22/2019 04:45 PM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Old Saybrook U11G Crushers
Trumbull United Bobcats U11 Girls
Sat 06/22/2019 04:45 PM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Fury (Enfield) (ESC)
Strikers United-Bolts FC
Sat 06/22/2019 04:45 PM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
East Hudson GU12
Meriden U12 Girls (MSC)
Sat 06/22/2019 04:45 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Suffield SC 2004/2005 [GU15/14] (SFSC)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sat 06/22/2019 04:45 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
U9/U10 Girls Academy (MYSC)
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Sat 06/22/2019 04:45 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Clinton Huskies BU10 - Tournament Team 2 (CYSA)
Sat 06/22/2019 04:45 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
U11/U12 Boys Academy (MYSC)
Sun 06/23/2019 08:00 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
EHYSL GU17
Sun 06/23/2019 08:00 AM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Trumbull United Bobcats U11 Girls
Sun 06/23/2019 08:00 AM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
Strikers United-Bolts FC
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Sun 06/23/2019 08:00 AM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Sun 06/23/2019 08:00 AM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Natale - Guilford Girls 12U (SCOG)
East Hudson GU12
Sun 06/23/2019 08:00 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
New London U-10 Boys Classic (NLSC)
U09 Boys (Portland) (PORT)
Sun 06/23/2019 08:00 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
east Hudson Academy BU12
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sun 06/23/2019 08:00 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
East Hudson BU10
Sun 06/23/2019 09:15 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Sun 06/23/2019 09:15 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
U9/U10 Boys Academy (MYSC)
Sun 06/23/2019 09:15 AM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
East Hudson Academy GU15 Elite
Suffield SC 2004/2005 [GU15/14] (SFSC)
Sun 06/23/2019 09:15 AM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
U11/U12 Girls Academy (MYSC)
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Sun 06/23/2019 09:15 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Sun 06/23/2019 09:15 AM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Naugatuck G11 (NYS)
Sun 06/23/2019 09:15 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Milford Drifters U10 Boys (MLFD)
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Sun 06/23/2019 09:15 AM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Meriden U12 Girls (MSC)
Fury (Enfield) (ESC)
Sun 06/23/2019 10:30 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
EHYSL GU17
North Branford - U19G (NBSC)
Sun 06/23/2019 10:30 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
U09 Boys (Portland) (PORT)
Clinton Huskies BU10 - Tournament Team 2 (CYSA)
Sun 06/23/2019 10:30 AM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Old Saybrook U11G Crushers
Sun 06/23/2019 10:30 AM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
East Hudson GU12
WAM United WAMazons
Sun 06/23/2019 10:30 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Sun 06/23/2019 10:30 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Sun 06/23/2019 11:45 AM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
East Hudson BU10
New London U-10 Boys Classic (NLSC)
Sun 06/23/2019 11:45 AM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Meriden U12 Girls (MSC)
Sun 06/23/2019 11:45 AM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Suffield SC 2004/2005 [GU15/14] (SFSC)
Branford Girls U-14 (BRFD)
Sun 06/23/2019 11:45 AM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
West Haven Treat B11 (WHYSL )
RHAM U10
Sun 06/23/2019 11:45 AM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Trumbull United Bobcats U11 Girls
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sun 06/23/2019 11:45 AM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
Killingly SC
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Sun 06/23/2019 11:45 AM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Fury (Enfield) (ESC)
Natale - Guilford Girls 12U (SCOG)
Sun 06/23/2019 11:45 AM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Girls U10A (South Windsor) (SWSC)
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Sun 06/23/2019 01:00 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
U11/U12 Boys Academy (MYSC)
east Hudson Academy BU12
Sun 06/23/2019 01:00 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sun 06/23/2019 01:00 PM L4_ Calvin Leete School -> Leete #4
WAM United WAMazons
U11/U12 Girls Academy (MYSC)
Sun 06/23/2019 01:00 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
Guilford 19U (SCOG)
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Sun 06/23/2019 01:00 PM L3 Calvin Leete School -> Leete #3 11v11
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Strikers United-Bolts FC
Sun 06/23/2019 01:00 PM GHSU Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9
Naugatuck G11 (NYS)
Old Saybrook U11G Crushers
Sun 06/23/2019 01:00 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sun 06/23/2019 01:00 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Naugatuck G10 (NYS)
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Sun 06/23/2019 02:15 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
U9/U10 Girls Academy (MYSC)
Girls U10A (South Windsor) (SWSC)
Sun 06/23/2019 02:15 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Branford Girls U-14 (BRFD)
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Sun 06/23/2019 02:15 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
North Branford - U19G (NBSC)
Killingly SC
Sun 06/23/2019 02:15 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Sun 06/23/2019 02:15 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Sun 06/23/2019 03:30 PM GHSUT Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
East Hudson Academy GU15 Elite
Sun 06/23/2019 03:30 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
Clinton Huskies BU10 - Tournament Team 2 (CYSA)
Milford Drifters U10 Boys (MLFD)
Sun 06/23/2019 03:30 PM GHSL Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9
U11/U12 Boys Academy (MYSC)
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Sun 06/23/2019 03:30 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Naugatuck G10 (NYS)
Sun 06/23/2019 03:30 PM GHST Guilford High School -> Stadium Turf 11v11
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Guilford 19U (SCOG)
Sun 06/23/2019 04:45 PM L2B Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7
U9/U10 Boys Academy (MYSC)
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sun 06/23/2019 04:45 PM L2A Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
U9/U10 Girls Academy (MYSC)

Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)

RHAM U10

Clinton Huskies BU10 (CYSA)

Milford Drifters U10 Boys (MLFD)

Naugatuck Warriors B10 (NYS)

New London U-10 Boys Classic (NLSC)

Girls U10A (South Windsor) (SWSC)

Naugatuck G10 (NYS)

U09 Boys (Portland) (PORT)

U9/U10 Boys Academy (MYSC)

Guilford 19U (SCOG)

Killingly SC

east Hudson Academy BU12

Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)

EHYSL GU17

East Haven Swarm U19G (EHYS)

East Hudson BU10

Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)

Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)

Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)

Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)

Branford Girls U-14 (BRFD)

U9/U10 Girls Academy (MYSC)

North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)

Naugatuck Nitros B11 (NYS)

Clinton Wildcats GU10 (CYSA)

Clinton Avalanche BU12 (CYSA)

Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)

Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)

U11/U12 Boys Academy (MYSC)

Natale - Guilford Girls 12U (SCOG)

U11/U12 Girls Academy (MYSC)

Suffield SC 2004/2005 [GU15/14] (SFSC)

Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)

West Haven Treat B11 (WHYSL )

WAM United WAMazons

Clinton Lightning GU12 (CYSA)

Fury (Enfield) (ESC)

Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)

East Hudson Academy GU15 Elite

Naugatuck G11 (NYS)

Trumbull United Bobcats U11 Girls

Southington U10 Blue Wolves (STHGT)

North Branford - U19G (NBSC)

West Haven Jennings G19 (WHYSL )

Clinton Huskies BU10 - Tournament Team 2 (CYSA)

East Hudson GU12

Strikers United-Bolts FC

Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)

Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)

Meriden U12 Girls (MSC)

Old Saybrook U11G Crushers

Guilford High School -> GHS Lower Grass 9v9

605 New England Road
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Calvin Leete School -> Leete #2A 7v7

280 S Union St
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Calvin Leete School -> Leete #2B 7v7

280 S Union St
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Guilford High School -> Stadium Turf 11v11

605 New England Road
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Guilford High School -> GHS Upper Grass 9v9

605 New England Road
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Guilford High School -> GHS Upper Turf 11v11

605 New England Road
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Calvin Leete School -> Leete #3 11v11

280 S Union St
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

Calvin Leete School -> Leete #4

280 S Union St
Guilford, CT 06437
View in Google Maps

 

Approved and Pending Teams

Team Category Club Age State
Clinton Huskies BU10 Boys U-10 Clinton Youth Soccer Association U-10 CT
Clinton Huskies BU10 - Tournament Team 2 Boys U-10 Clinton Youth Soccer Association U-10 CT
U9/U10 Boys Academy Boys U-10 Madison Youth Soccer Club U-10 CT
Milford Drifters U10 Boys Boys U-10 Milford United Soccer Club U-10 CT
Naugatuck Warriors B10 Boys U-10 Naugatuck Youth Soccer U-10 CT
New London U-10 Boys Classic Boys U-10 New London Soccer Club U-10 CT
East Hudson BU10 Boys U-10 None U-10 NY
U09 Boys (Portland) Boys U-10 Portland Soccer Club U-10 CT
Guilford Boys 10U - DePetris Boys U-10 Soccer Club of Guilford U-10 CT
Southington U10 Blue Wolves Boys U-10 Southington Soccer Club U-10 CT
RHAM U10 Boys U-11 All Clubs NOT Using Stack in CJSA U-11 CT
Naugatuck Nitros B11 Boys U-11 Naugatuck Youth Soccer U-11 CT
Guilford Boys 11U - Malatesta Boys U-11 Soccer Club of Guilford U-11 CT
West Haven Treat B11 Boys U-11 West Haven Youth Soccer League U-11 CT
Clinton Avalanche BU12 Boys U-12 Clinton Youth Soccer Association U-12 CT
east Hudson Academy BU12 Boys U-12 East Hudson U-12 NY
U11/U12 Boys Academy Boys U-12 Madison Youth Soccer Club U-12 CT
Guilford Boys 12U - Ibarra Boys U-12 Soccer Club of Guilford U-12 CT
Wallingford Boys Tigers U12 Boys U-12 Wallingford Youth Soccer U-12 CT
Clinton Wildcats GU10 Girls U-10 Clinton Youth Soccer Association U-10 CT
U9/U10 Girls Academy Girls U-10 Madison Youth Soccer Club U-10 CT
Naugatuck G10 Girls U-10 Naugatuck Youth Soccer U-10 CT
North Haven Devo Girls U10 Girls U-10 North Haven Soccer Club U-10 CT
Guilford Girls 10U - Natale Girls U-10 Soccer Club of Guilford U-10 CT
Girls U10A (South Windsor) Girls U-10 South Windsor Soccer Club U-10 CT
Old Saybrook U11G Crushers Girls U-11 All Clubs NOT Using Stack in CJSA U-11 CT
Trumbull United Bobcats U11 Girls Girls U-11 All Clubs NOT Using Stack in CJSA U-11 CT
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz Girls U-11 HK Soccer Club U-11 CT
Naugatuck G11 Girls U-11 Naugatuck Youth Soccer U-11 CT
Guilford Girls 11U - Michna Girls U-11 Soccer Club of Guilford U-11 CT
Strikers United-Bolts FC Girls U-12 All Clubs NOT Using Stack in CJSA U-12 MA
WAM United WAMazons Girls U-12 All Clubs NOT Using Stack in CJSA U-12 CT
Clinton Lightning GU12 Girls U-12 Clinton Youth Soccer Association U-12 CT
East Hudson GU12 Girls U-12 East Hudson U-12 NY
Fury (Enfield) Girls U-12 Enfield Soccer Club U-12 CT
U11/U12 Girls Academy Girls U-12 Madison Youth Soccer Club U-12 CT
Meriden U12 Girls Girls U-12 Meriden Soccer Club U-12 CT
Guilford Girls 12U - Graham Girls U-12 Soccer Club of Guilford U-12 NY
Guilford Girls 12U - Natale Girls U-12 Soccer Club of Guilford U-12 CT
Guilford Girls 13U - Yerkes Girls U-13 Soccer Club of Guilford U-13 CT
Branford Girls U-14 Girls U-14 Branford Soccer Club U-14 CT
Clinton Hurricanes GU14 Girls U-14 Clinton Youth Soccer Association U-14 CT
Guilford Girls 14U - DeLucia Girls U-14 Soccer Club of Guilford U-14 CT
East Hudson Academy GU15 Elite Girls U-15 None U-15 NY
Suffield SC 2004/2005 [GU15/14] Girls U-15 Suffield Soccer Club U-15 CT
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan Girls U-17 HK Soccer Club U-17 CT
EHYSL GU17 Girls U-17 None U-17 NY
Killingly SC Girls U-19 All Clubs NOT Using Stack in CJSA U-19 CT
East Haven Swarm U19G Girls U-19 East Haven Youth Soccer U-19 CT
North Branford - U19G Girls U-19 North Branford Soccer Club U-19 CT
Guilford 19U Girls U-19 Soccer Club of Guilford U-19 CT
West Haven Jennings G19 Girls U-19 West Haven Youth Soccer League U-19 CT